Novadoor logo

O firmie

Nasza firma obecna jest na rynku od 2006 roku i od początku swojego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie montażu bram przeciwpożarowych, bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami w zakresie ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, co powoduje, że nasze produkty są wygodniejsze w obsłudze i niezawodne.

Branża techniki otworowej pnie się stale do przodu i zalewa nas nowymi i łatwiejszymi rozwiązaniami. Aby te wszystkie nowości można było zastosować u państwa nasi dostawcy stale szkolą nas ze wszystkich zakresów mechaniki, automatyki i elektroniki. W związku z tym służymy fachową pomocą i doradztwem.

Oferujemy kompleksową usługę, współpracujemy z firmami z innych dziedzin, zapewniamy pełen serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Naszą ofertę oprócz automatyki do bram i różnego rodzaju bram tworzą także praktyczne szlabany. Gdańsk jest siedzibą naszego biura, jednak wsród naszych klientów znajdują firmy z obszaru całego Trójmiasta i innych miejscowości.

Skontaktuj się z nami