Novadoor logo

Nasza firma obecna jest na rynku od 2006 roku i od początku swojego istnienia nastawiona jest na działalność w zakresie montażu bram przeciwpożarowych, bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować produkty i usługi najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi producentami w zakresie ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, co powoduje, że nasze produkty są wygodniejsze w obsłudze i niezawodne.

Więcej o nas
Products image
 1. Bramy ppoż rozsuwane

  Bramy przeciwpożarowe rozsuwane montujemy w przypadku, gdy posiadamy miejsca po obu stronach otworu, do którego chcemy zamontować bramę. Możliwość wykonania bram w dużych wymiarach powoduje, iż jest to bardzo atrakcyjny produkt.

  Czytaj więcej
 2. Bramy ppoż opuszczane

  Bramy opuszczane mają zastosowanie w sytuacji, kiedy dysponujemy wysokim nadprożem nad otworem, do którego chcemy zamontować bramę. Możliwość wykonania bram w dużych wymiarach powoduje, iż jest to bardzo atrakcyjny produkt.

  Czytaj więcej
 3. Kurtyny dymowe

  Kurtyny dymowe przeznaczone są do stosowania w budynkach jako wydzielenie stref dymowych. Typowymi zadaniami kurtyn dymowych są stworzenie zbiornika dymu poprzez gromadzenie i ograniczenie transportu dymu, skierowanie dymu w kierunku wcześniej określonym, zapobieganie lub opóźnianie napływania dymu do innych stref lub pustek powietrznych.

  Czytaj więcej
 4. Bramy ppoż rolowane

  Innowacyjne Bramy Rolowane Przeciwpożarowe GSF KPR EI przeznaczone są do stosowania jako pionowa ruchoma przegroda do zamykania przejścia między strefami oddzielenia pożarowego w obiektach przemysłowych i budynkach użyteczności publicznej.

  Czytaj więcej
 5. Bramy szybkobieżne

  Bramy szybkobieżne mogą być używane jako przegrody między dwoma obszarami przemysłowymi lub jako oddzielenie stref produkcyjnych i magazynowych. Zapewniają izolację akustyczną oraz eliminują przeciągi i straty ciepła.

  Czytaj więcej
 6. Systemy przeładunkowe

  Ogranicz straty ciepła i minimalizuj wpływ czynników zewnętrznych dzięki naszym uszczelnieniom przeładunkowym. Oferujemy także elektrohydrauliczne rampy, dostawiane stanowiska przeładunkowe, mostki oraz różnorodne bramy przemysłowe, dostosowane do różnych potrzeb i typów budynków.

  Czytaj więcej
Zobacz pełną ofertę Novadoor