Napędy do bram          

 

 

 

Wykorzystaj najnowsze technologie i zautomatyzuj swój wjazd. Pomogą ci  tym nowoczesne napędy do bram. Z łatwością dostosujesz je do różnorodnych rozmiarów i ciężaru bramy, a także do częstotliwości i szybkości ich otwierania. Będziesz mógł cieszyć się nie tylko komfortem i wygodą wynikająca z używania, ale także jego walorami estetycznymi. Urządzenia te zostały wykonane naprawdę precyzyjnie. Zapraszamy do obejrzenia naszej oferty. Firma Novadoor dostarcza solidne, a co za tym idzie również niezawodne napędy do bram.

Poniżej prezentujemy najwyższej jakości automatykę do bram marki GfA ELEKTROMATEN. Koniecznie zapoznaj się ze szczegółami naszych produktowych propozycji, a w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań, skontaktuj się z personelem Novadoor. Nasza eksperci z chęcią udzielą ci rady i odpowiedzą na wszystkie pytania.

 

 

Znajdujący się w naszej ofercie zestaw Totmann ze zintegrowanym sterowaniem jest zasilany mocą 230 V. Posiada mechaniczny wyłącznik krańcowy z poziomu napędu. Ten trwały mechanizm wyposażony został w przekładnię łańcuchową, która umożliwia awaryjne otwieranie skrzydła bramy. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi przełącznik trójfunkcyjny, posiadający przyciski „góra” (z podtrzymaniem impulsu), „stop” i „dół” (bez podtrzymania impulsu). Model ten nie nadaje się co prawda do rozbudowy, jednak jego struktura opiera się na niezawodnej samohamownej przekładni z obudową PCV.

Drugim wartym uwagi zestawem jest Totmann WS-900, który wymaga zasilania o wartości 3 x 400 V. W przypadku tego profesjonalnego napędu również mamy mechaniczny wyłącznik krańcowy dostępny z poziomu napędu. Do kompleksowego wyposażenia należy również przełącznik trójfunkcyjny – „góra” (z podtrzymaniem impulsu), „stop” i „dół” (bez podtrzymania impulsu). Zestaw ten nadaje się do rozbudowy, jednak posiada samohamowną przekładnię z trwałą obudową wykonaną z aluminium.

Dużą popularnością wśród konsumentów cieszy się wysokiej jakości napęd typu Automatik TS-970. Model ten, zasilany mocą 3 x 400 V, posiada elektroniczny wyłącznik krańcowy dostępny z poziomu operatora. Jego awaryjne otwieranie działa na zasadzie przekładni łańcuchowej. Dodatkowym wyposażeniem jest centrala sterująca: „góra” (z podtrzymaniem impulsu), „stop” i „dół” (z podtrzymaniem impulsu) oraz czujniki krawędziowej listwy bezpieczeństwa. Zestaw można jednak rozbudować o urządzenia zabezpieczające, sterujące i sygnalizacyjne. Doskonale zautomatyzowany napęd bram skrzydłowych skonstruowany został na podstawie samohamownej przekładni z aluminiową obudową.

Polecanym przez nas kompletem jest również Automatik TS-971, wymagający zasilenia 3 x 400 V. Napęd ten posiada elektroniczny wyłącznik krańcowy z poziomu operatora i awaryjne otwieranie przez przekładnię łańcuchową. W przypadku tego zestawu wyposażenie jest bardzo rozbudowane. W jego skład oprócz centrali sterującej „góra” (z podtrzymaniem impulsu), „stop” i „dół” (z podtrzymaniem impulsu) oraz czujników krawędziowej listwy bezpieczeństwa wchodzi również bezprzewodowy system transmisji krawędziowej listwy bezpieczeństwa. Napęd do bram Automatik TS-971 może być rozbudowany przez dodatkowe urządzenia zabezpieczające, sterujące i sygnalizujące. Jego budowa opiera się przede wszystkim na samohamownej przekładni z obudową z aluminium

 

 

Akcesoria Dodatkowe

Inwestując w nowoczesne napędy do bram, pomyśl również o dodatkowych akcesoriach. Poniżej przedstawiamy ciekawe propozycje przygotowane dla naszych klientów.

 


 

Zamek szyfrowy

To elektroniczne urządzenie stanowi doskonałe zabezpieczenie przejść i wyjazdów przed nieautoryzowanym dostępem.

Czytnik kart zbliżeniowych

Świetnie nadaje się przy kontrolowaniu wejścia np. do firmy.

Lampa sygnalizacyjna

Znajduje szerokie zastosowanie, a zwłaszcza w miejscach, gdzie panuje wzmożony ruch osób i maszyn, a więc na terenie fabryk czy miejsc zamieszkania.

Sygnalizator świetlny

Dwukolorowy semafor LED wykorzystywany jest w celu usprawnienia ruchu pojazdów na przykład w miejscach zwężeń jezdni oraz przy wjazdach i wyjazdach z zakładów.

Wyłącznik kluczykowy zewnętrzny

Za jego pomocą otworzysz i zamkniesz bramy jedynie przy pomocy przekręcania kluczyka.

Mikrofalowy detektor ruchu

Wykorzystuje fale elektromagnetyczne do wykrywania poruszających się obiektów.

Odbiornik radiowy

Podstawowym zastosowaniem tego urządzenia jest sprawne sterowanie automatyką bramową i urządzeniami elektronicznymi, jak na przykład oświetleniem.

Nadajnik

Za jego pomocą możesz otworzyć i zamknąć bramę bez wychodzenia z samochodu.

Fotokomórki

Linie przez nie wytwarzane pomagają w lepszym wykrywaniu przeszkód.

Wyłącznik bezpieczeństwa

Umożliwia powstrzymanie istniejącego niebezpieczeństwa lub zapobieżenie mu.

Stacyjka na kluczyk

Przekręcenie kluczyka w stacyjce spowoduje szybkie i wygodne zamknięcie lub otwarcie bramy.

Wyłącznik pociągowy

Ułatwia zamykanie i otwieranie bramy dzięki wyposażeniu w dźwignię i sznurek.

Szybki napęd serii FU

Idealnie nadaje się do szybkiego otwierania bram przemysłowych.

Bezprzewodowy system transmisji sygnału WSD

Umożliwia wygodne zdalne sterownie radiowe.

Kurtyna bezpieczeństwa

Zabezpiecza miejsca i obszary zagrożenia w sposób niezawodny i ekonomiczny.

Sterowanie specjalne XL (wersja IP65)

Duża obudowa tego urządzenia pozwoli zmieścić wewnątrz wiele dodatkowych mechanizmów.