Systemy parkingowe          

 

 

Szlabany

Elektromechaniczne szlabany parkingowe to zdecydowanie najczęściej wybierany rodzaj zapory drogowej ułatwiający kontrolę dostępu na tereny prywatne lub chronione. Proponowane przez nas zestawy wyposażone są m.in. w motoreduktor z chłodzeniem, centralę sterującą z wbudowanym odbiornikiem oraz fotokomórki bezpieczeństwa. Oferujemy modele z regulowaną długością ramienia, od 3 do 6, 8, a nawet 11 metrów. W asortymencie także zestawy z ramieniem łamanym i tzw. firanką zabezpieczającą przed przejściem lub przejechaniem pod ramieniem szlabanu. Nasza automatyka pozwala na szybką i sprawną pracę systemu. Proponowane rozwiązania doskonale sprawdzają się w zabezpieczaniu wjazdów na tereny obiektów publicznych, przedsiębiorstw, obszarów przemysłowych, ale też wspólnot mieszkaniowych. Zestawy wykonane są z materiałów w pełni odpornych na działanie czynników zewnętrznych. Nie wymagają specjalnych zabiegów konserwacyjnych, a jedynie systematycznych przeglądów okresowych.

 

 

KBM6

Szlaban elektromechaniczny 6m do intensywnego użytkowania

Posiada on regulowane aluminiowe ramię, które może osiągać długości w zakresie 3,6 – 6 m. W zestawie z nim znajduje się również tzw. miękki start i stop do taśm LED, a więc urządzenie odpowiadające rozjaśnianiu i ściemnianiu oświetlenia. Całość wspomagana jest przez silnik o mocy 24 V lub chłodzony powietrzem 230 V. Dołączamy również centralę sterującą z wbudowanym radioodbiornikiem, a także nowoczesny zestaw fotokomórek i zintegrowaną lampę LED RGB.


 

 

 

KBS5

Szlaban elektromechaniczny 5m do intensywnego użytkowania

szlaban elektromechaniczny z aluminiowym ramieniem o długości 5m i tzw. fartuchem czy firanką, która skutecznie zabezpiecza przed przejściem lub przejechaniem pod zaporą. KBS5 również kwalifikuje się do intensywnego użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz także miękki start i stop oraz silnik o mocy 24 V lub 230 V (z dodatkowym chłodzeniem). W skład całego zestawu wchodzi także centrala sterująca z wbudowanym radioodbiornikiem, zestaw fotokomórek oraz wysokiej jakości zintegrowana lampa LED RGB.

 

 

 

 

 


 

 

 

KBA5

Szlaban elektromechaniczny 5m do intensywnego użytkowania

aluminiowe ramię posiada opcję zginania się w pół, dzieląc ją na części o wymiarach 2,5 m x 2,5 m. Mechanizm ten stosowany jest przy ograniczonej wysokości przejazdu. Zestaw tego nowoczesnego zarządzania parkingiem jest odporny na intensywne użytkowanie. W  jego cenę wliczony jest także układ miękkiego startu i stopu oraz zintegrowana lampa LED RGB. Dochodzi do tego również centrala sterująca z wbudowanym radioodbiornikiem oraz zestaw fotokomórek. Całość wspomagana jest przez silnik o mocy 24 V i chłodzony powietrzem o sile 230 V.


 
 

KBM8 / KBM11

Szlaban elektromechaniczny 11m do intensywnego użytkowania

szlaban, który dobrze sprawdzi się na przykład na przejazdach kolejowych, postaw na elektromechaniczną zaporę liczącą od 8 do 11 m. Pełne wyposażenie zestawu zawiera układ miękkiego startu i stopu, silnik o mocy 230 V chłodzony powietrzem, centralę sterującą z wbudowanym radioodbiornikiem oraz zestawem fotokomórek.


 

 

 

Słupki drogowe

Współczesne systemy kontroli dostępu wykorzystują m.in. automatyczne słupki drogowe. Wysuwają się i chowają po odebraniu sygnału z karty dostępu lub pilota zdalnego sterowania. Automatyka parkingowa od Motorline wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, odpornych na długotrwałą i intensywną eksploatację oraz warunki atmosferyczne 

 

 

MPIE5 / MPIE10

Słupek drogowy / parkingowy MPIE5 (Stały) / MPIE10 (Automatyczny) 12V zestaw ze stali nierdzewnej o wysokości 370mm, 570mm i 785mm, z oświetleniem LED.

*

  • Centrala sterująca
  • 2 Piloty z 4 przyciskami MX4SP
  • Akumulator 12V / 1.2Ah
  • Czujnik zmierzchu MSC50


 

 

 

Przykładowe opcje doposażenia szlabanów

 

Radar
Pętla indukcyjna
Dodatkowe piloty
Moduł GSM
Fotokomórki
Semafor LED

Czytnik dalekiego zasięgu RFID zasięg do 15 metrów

Wykrywanie pojazdów mechanicznych. Montaż w posadzce lub drodze dojazdowej

Pilot 4 kanałowy o zasięgu do 150m

Sterowanie szlabanem za pomocą telefonu

Dodatkowe linie fotokomórek wykrywające przeszkody

Sygnalizacja LED zielone/czerwone

 

wyjątkowo długiego szlabanu, który dobrze sprawdzi się na przykład na przejazdach kolejowych, postaw na elektromechaniczną zaporę liczącą od 8 do 11 m. Pełne wyposażenie zestawu zawiera układ miękkiego startu i stopu, silnik o mocy 230 V chłodzony powietrzem, centralę sterującą z wbudowanym radioodbiornikiem oraz zestawem fotokomórek.