Bramy przemysłowe                                             

 

 

Zarówno w przypadku warsztatu prowadzonego przez jednoosobową firmę, jak również jeśli rzecz dotyczy olbrzymiej wielkopowierzchniowej hali magazynowej albo produkcyjnej, szczelna, gwarantująca maksimum bezpieczeństwa oraz jak najbardziej trwała przez lata użytkowania brama jest niezwykle istotnym elementem wyposażenia.

Dodatkowo ważnymi elementami, które stanowią o wysokiej jakości naszych produktów sa takie czynniki jak:

  • komfort użytkowania;
  • precyzja wykonania;
  • niezawodność;
  • wytrzymałość na zmienne warunki atmosferyczne i inne czynniki zewnętrzne;,
  • trwałość elementów, z których wykonana jest konstrukcja sprawiający, że brama dobrze służy przez jak najdłuższy czas użytkowania.

Ochrona majątku i zasobów firmy jest zagwarantowana dzięki solidnej konstrukcji naszych bram do hal czy magazynów przemysłowych. Ponadto istnieje możliwość sprzężenia bramy z systemem zabezpieczeń obowiązującym w danej firmie, jak również zainstalowania różnego rodzaju czujników czy fotokomórek.

Zapewniamy dwuletnią gwarancję na nasz produkt. Istotne jest również to, że każde zamówienie jest realizowane indywidualnie, a bramy przemysłowe przygotowywane są pod wymiar. Dzięki temu każdy element zostaje przygotowana z największa starannością oraz dopasowany do całości z chirurgiczną wręcz precyzją. Dbamy z maksymalną precyzją o każdy detal naszej konstrukcji tak, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

W naszym asortymencie posiadamy bramy przemysłowe wykonane z materiałów takich jak trwała stal czy też posiadające doskonałe właściwości izolacyjne aluminium.

 

2 lata gwarancji produkt na wymiar pobierz broszurę

 

 

STALOWA K2 IS

Model bramy przemysłowej stalowej K2 IS STALOWA stanowi jedno z najbardziej niezawodnych zabezpieczeń idealnych do wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych. W opinii użytkowników, do najbardziej kluczowych cech charakteryzujących dobrą jakość produktu, odgrywają tu takie czynniki jak:

  • bardzo duża trwałość materiału, z którego została wykonana (stalowa konstrukcja paneli),
  • świetna odporność na zmienne warunki zewnętrzne,
  • solidna konstrukcja.

W codziennej obsłudze niezwykłym ułatwieniem jest możliwość zainstalowania dodatkowych urządzeń z szerokiego asortymentu elementów automatyki oraz dodatków. Dzięki tym rozwiązaniom użytkowanie tego rodzaju bramy przemysłowej jest banalnie proste.

 

 


STALOWA K2 IM

Model bramy przemysłowej stalowej K2 IM V - PROFILOWANIE stanowi doskonałe połączenie wytrzymałej, stalowej konstrukcji z lekką, innowacyjną formą. Jest to niezwykle skuteczne zabezpieczenie dla każdego rodzaju budynków firmowych, niezależnie od rodzaju wykonywanej działalności gospodarczej. Z powodu oryginalnej i nowatorskiej stylistyki, z zastosowaniem efektownego w wyglądzie V – profilowania, jest to model obecnie najczęściej wybierany do hal i magazynów w budynkach o nowoczesnej konstrukcji. Ten praktyczny element stanowi wówczas dodatkowo dopełnienie całości dzięki unikalnemu wzorowi przetłoczeń oraz gładkiej fakturze.
ALUMINIOWA K2 IA

Model bramy przemysłowej aluminiowej K2 IA jest wykonany ze specjalnych blach aluminiowych. Wewnętrznie panele są wypełnione pianką poliuretanową o grubości 40 mm. Materiał ten posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Zapewnia to utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniu i zapobiega wahaniom, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu aluminium możliwe jest również obniżenie ciężaru płaszcza bramy niemalże o połowę (w porównaniu z bramą stalową).

.ALUMINIOWA K2 IP

Model bramy przemysłowej aluminiowej K2 IP to najbardziej nowoczesny styl. Ze względu na maksymalne wykorzystanie naturalnego światła, kóre zapewniają panele zbudowane z sekcji przeszklonych, to idealne rozwiązanie dla hal i magazynów dla przedsiębiorstw podążających za trendami. Wnętrze paneli tego rodzaju bram przemysłowych jest wypełnione pojedynczą albo podwójną szybą. Jest to konstrukcja z niezwykle trwałego, odpornego na zarysowania oraz zmienne warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego najwyższej jakości.
 

 

Kolorystyka

Bramy segmentowe dostępne są w ponad 200 kolorach RAL oraz istnieje możliwość wykonania w kilkudziesięciu okleinach. Umożliwia to doskonałe dopasowanie bramy do elewacji i innych elementów stolarki.


 

 

Brama z napędem ?

Brama z napędem jest urządzeniem bezproblemowym w obsłudze, niezawodnym i cichym. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach to urządzenia renomowanego Niemieckiego producenta firmy GFA. Gwarantują łatwą i bezawaryjną obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system zarządzania obiektem, system SAP, instalacje alarmowe czy też sterowanie ramp i doków przeładunkowych.

 

Napęd
Centrala
Dodatkowe piloty
Przycisk
Fotokomórki
Semafor LED

Napęd nasadowy 400V z awaryjnym otwieraniem za pomocą łańcucha

Centrala sterująca z przyciskami góra/stop/dół

Pilot 4 kanałowy o zasięgu do 150m

Dodatkowy przycisk sterujący góra/stop/dół

Wykrywanie przeszkód podczas zamykania

Sygnalizacja LED zielone/czerwone