Bramy segmentowe
 

Sposób działania tego rodzaju bram jest doskonały dla osób, którym zależy na uzyskaniu jak największej przestrzeni dla samochodu zarówno zaparkowanego w garażu, jak i na podjeździe. Dzięki temu rozwiązaniu staje się to możliwe. Wieloraki wybór modeli, kolorów czy dodatków pozwala na praktycznie nieograniczone możliwości dopasowania rodzaju bramy do własnych oczekiwań. Innowacyjne technologie oraz specjalnie zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach dodatki tworzą pole do popisu dla każdego posiadającego samochód.

Ze względu na możliwość indywidualnego dopasowania wielkości, bramy garażowe segmentowe pasują do każdego typu garażu. Niezależnie czy jest to garaż pojedynczy czy podwójny, o wąskim czy szerokim wjeździe – brama segmentowa jest tu doskonałym rozwiązaniem. Wykonane z największą starannością elementy z najlepszych materiałów gwarantuje komfort, zapewnia bezpieczeństwo, a także wygodne w użyciu rozwiązania. Dodatkowo – dzięki wysokiemu standardowi i idealnemu dopasowaniu – stanowi wspaniałą izolację cieplną.

Bramy segmentowe tworzone są z paneli o grubości 40 mm. Wewnątrz panele wypełnione są wypełnionych pianką poliuretanową. Na całym obwodzie oraz między segmentami są uszczelnione.

Dzięki projektowi łuku górnego i odpowiedniemu wyprofilowaniu, możliwe jest dociśnięcie górnego panelu do nadproża w optymalny sposób. Zapewnia to jedne z najlepszych właściwości termoizolacyjnych w granicach U= 1,12 [W/m2K]. Cyrkulacja powietrza jest zachowana, niemniej nie ma przepuszczalności i niepożądanej gwałtownej zmiany temperatur. Zapewnia to większą trwałość bramy.

 

5 lat gwarancji produkt na wymiar pobierz broszurę

 

W przypadku garaży w domach przygotowana jest specjalna propozycja. Jest nią brama VENTE K2 RFS 60. W tym przypadku grubość paneli została zwiększona do do 60 mm. Pozwala to w jeszcze większym stopniu utrzymywać ciepło wewnątrz garażu i nie przepuszczać zimna do wewnątrz. Dodatkowo dolny panel jest podwójnie uszczelniony. Także wzmocnione są uszczelnienia międzysekcyjne. Brama ta posiada także dodatkową uszczelkę obwodową. Pozwala to do maksimum zmniejszać tzw. mostki termiczne w szczelinach między ścianą 
a kątownikami. W tym przypadku współczynnik termoizolacyjny wynosi U=0,9 [W/m2K].

 
 

VENTE K2 RFS 60

BEZ TŁOCZEŃ, PROFIL 60 mm

Jest to brama, która zapewnia największy poziom zachowania ciepła wewnątrz pomieszczenia. Ten model bramy garażowej KRISPOL została specjalnie zaprojektowana dla osób, które zwracają uwagę na energooszczędności swojego domu. Coraz więcej ludzi zwraca na to uwagę, jest to więc rozwiązanie idealne. Dzięki zwiększeniu grubości każdego panelu do 60 mm zwiększa się automatycznie stopień izolacji. Ponadto został w tym projekcie zwiększony stopień uszczelnienia (podwójne uszczelki w dolnym panelu, dodatkowa uszczelka obwodowa, wzmocnienie uszczelek międzysekcyjnych). Każdy szczegół tego modelu został dopracowany z najwyższą starannością.
 

 

 

 

VENTE K2 RC

TŁOCZENIE WĄSKIE

Wzór w postaci wąskiego tłoczenia jest ciągle najbardziej popularnym spośród wybieranych modeli bram segmentowych. Ze względu na tego rodzaju strukturę, możliwe jest dopasowanie do każdego rodzaju domu, niezależnie od stylu, w jakim został zaprojektowany. Klienci zwracają również uwagę na bardzo atrakcyjny stosunek ceny do wysokiej jakości bram.

  

VENTE K2 RS

TŁOCZENIE SZEROKIE

Wzór w postaci szerokiego tłoczenia jest równie popularny jak wąski. Stanowi wartą przemyślenia alternatywę dla tłoczeń wąskich. Domy zaprojektowane w klasyczny sposób, jak również o bardziej nowoczesnym wyglądzie, przy doborze odpowiedniej kolorystyki, zyskują znacząco na atrakcyjności.

.
 

 

 

VENTE K2 RF

BEZ PRZETŁOCZEŃ

Możliwe jest również wybranie modeli bez przetłoczeń. Panele gładkie, o prostej formie, są polecane dla osób, które cenią minimalizm w wyglądzie. Ten rodzaj bramy pasuje do domów niezależnie od wybranego stylu. W celu ubogacenia stylu bramy bez tłoczeń oferujemy szeroki wybór dodatków, którymi można podkreślić jej niezwykłość.

 

 

 

 

VENTE K2 RM

V-PROFILOWANIE

Profilowanie z zastosowaniem tzw. wzoru V (charakterystyczny kształt tej litery) zapewnia bramie garażowej nowoczesny i bardzo oryginalny wygląd. Stworzony został przede wszystkim z myślą o osobach, którym zależy na wykorzystaniu bramy w celu podkreślenia nowatorskiego stylu budowy domu.

 

 

 

 

VENTE K2 RA

KASETONY

Wybór bramy garażowej z segmentami w postaci kasetonów jest szczególnie polecany osobom, dla których ważne jest podkreślenie walorów domu o charakterze rustykalnym lub tradycyjnych projektów architektonicznych. Zapewnia piękny wygląd oraz ciepły klimat.

 

 

 

Kolorystyka

Paleta kolorystyczna bram garażowych segmentowych jest niezwykle szeroka. Dostępny jest wybór ponad 200 kolorów (wg systemu oznaczania kolorów RAL). Dodatkowo możliwe jest wybranie spośród kilkudziesięciu propozycji oklein. Dzięki temu brama może zostać właściwie wkomponowana w strukturę domu. W zależności od oczekiwań Klientów może być "wtopiona" w kolorystykę lub stanowić ciekawy kontrastowo element dekoracji. 

 

Brama z napędem ?

Brama z napędem jest urządzeniem bezproblemowym w obsłudze, niezawodnym i cichym. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach to urządzenia renomowanego europejskiego producenta firmy Motorline. Gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy w dowolny system „domu inteligentnego” i instalacje alarmowe.

Dopasuj akcesoria dodatkowe i stwórz swój własny system sterowania.

 

Napęd
Napęd + Akumulator
Dodatkowe piloty
Pilot naścienny
Fotokomórki
Moduł GSM
Napęd szynowy do bram o wysokości do 3,2m

Napęd z awaryjnym zasilaniem w trakcie spadku napięcia

Pilot 4 kanałowy o zasięgu do 150m Bezprzewodowy przycisk obsługujący do 4 urządzeń Wykrywanie przeszkód podczas zamykania Sterowanie bramą za pomocą telefonu

 

 

Wybór bramy garażowej z segmentami w postaci kasetonów jest szczególnie polecany osobom, dla których ważne jest podkreślenie walorów domu o charakterze rustykalnym lub tradycyjnych projektów architektonicznych. Zapewnia piękny wygląd oraz ciepły klimat.

Napisz do nas

Zapytanie ofertowe

Zapraszamy do skorzystania z formularza. Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe

Novadoor.pl

Napisz do nas